Serbestî, mafê herî bingehîn ê mirovî ye, lê kurd jê bêpar e.


[ Bersivek Binivîse | Yanıt Yazınız ]  [ Forum ]  [ Nivîsên Nuh | Yeni Yazılar ]

PARİS KATLİAMI TÜRKLERİN BİR BAŞARISIDIR.

Nivîsevan / Yazan:  Mevlüt Akarca  
Demjmêr / Tarih: 16.11.2015  03:43:05
Paris Katliamı kimin işidir sorusuna hiç düşünmeden gözüm kapalı olarak vereceğim cevap; Türkiye yada türklerin işidir, olacaktır.

Tetikçilerin kim olduğu önemli değil. Onlar sadece bir kaç gerizekallı cennet hikayesiyle aldadılmış beyinsiz kurbanlardır.

Paris katliamı kimin işine gelir?.

Bu katliamdaki motif nedir?

Fransada bu denli rahat eylem yapma gücüne sahip islami organizasyon kimdir?

Neden bu tarihrte işlendi G20 toplantısından bir gün önce?

Tüm bu soruların cevabını bulduğumuz zaman katilide bulmuş oluruz.

Peki neden Türklerin yani Türkiyenin işidir?

1. Bu katliyamın işleniş biçimi türk galdyosunun yıllardır kürdlere karşı işlediğ katliyamlara benziyor. Önce tara sonra bombala ve sivil hedeflere saldır. Bu türk gladyosunun bir eylem biçimidir.

2. Fransada bu denli rahat eylem yapma gücü ve serbestisine sahip tek islami kurum Türkiye devletidir. Bunu için yeterince tecrübesi ve elemanı mevcutur. Daha önce ermenilere ve kürdlere karşı yeterince eylem gerçekleştirdi.

3. Türkiyenin elinde iyi yetişmiş ve avrupada büyük eylemler yapacak yeterince islami yada solcu örgütler mevcutur. Türkiyenin organize ettiği terör örgütleri sayısı ciddi bir orandadır. Türkiye Avrupda silah ve terörist sevkiyatı yapacak ciddi ilişkilere sahiptir.

4. Türkiye ile avrupa ülkeleri arasındaki ilişki santaj ve haraç alma espirisi üzerine kurulmuştur. Türkler sürekli avrupa ülkelerinden santaj ve tehditle tavizler elde eder. Bu nedenle yıllaca Kürdistanda pervasızca insanlık suçları işledi ve her eyleminide avrupalılara finase etirdi. Bu gelenek halini aldı. Bugün Avrupa bunun ceremesini ödeme sürecine daha yeni girmiş oldu. Bunun sonu Avrupanın türkiye politikasına bağlı.

5. Türkiye açıktan IŞİD i destekledi, organize etti, elemanlarını yetiştirdi ve NATO nun silahlarıyla donattı. NATO nun IŞİD e karşı savaşıdna IŞİDin yanında yer aldı. NATO türkiyeyi destekledi. Türkiye özür dileyecek iken NATO türkiyeden özür diledi. Türkiye teröre destek veren ülke olarak yargılanması gerekiyorken, NATO tarafında bir gecede IŞİD e karşı savaşan ülke olarak dünyaya yutturulmağa çalışıldı. Türkiye IŞİD e tek kurşun sıkmamasına ve IŞİD e olan yardım ve desteğini aksatmadan sürdürmesine rahmen. Üstüne üstük bu terör ihraç eden ülke birde terör mağduru ilan edildi. O günden bu yana TC kürdlerin üstünde terör estiriyor bir kaç aydır binlerce kür öldürüldü ve hergün yeni ölüm ve katliyamlar devam ediyor. TCnin ordusu hergün bir kürd şehirini kuşatıp harabeye  çeviriyor. Böyle katil bir devlete bu mükafat ve bu serbesti verdinizmi, artk gerisini siz düşünün. Türkler eger korkuyorlar ve korktukları için bir şey yapıyorlarsa o iş doğrudur. Aksi halde Türkler ile başetmek mümkün değildir. Ve türkler katliymda yapar soykırımda.

6. Batılı ülkeler türklere o kadar çok taviz ve cesaret veriyorlarki, Türkiyde yeni tavizler istiyor haklı olarak, bildiği yöntemlerle tabi. IŞİD 2014 yılında Suriye ve Irakta hırıstiyanlara saldırınca, yüzbilerce hıristiyan gelip kürdlere sığındı. Bir çokları katliyam ve tecevüzden geçirildi. Ve akabinde kürdler ile IŞİD arasında kanlı bir savaş başladı onbinlerce Kürd katledildi milyonlarca Kürd mülteci konumuna düştü. Tam bu dönemde türkiye IŞİDe silah veriyor onu destekliyor ve terörist sağlıyordu, IŞİD in sevk ve idaresini türk subaylar yapiyordu ve bunu herkes görüyor ve biliyordu. IŞİD elamanlarının yarısı türk asker ve özel timlerinden oluşuyor.

Peki noldu? Papa, hiristiyan aleminin en büyüğü. 28.11. 2014  Türkiyeyi ziyaret etti ve Katil erdoğanın elini sıktı. IŞİD in bir numaralı destekçisinin. Yetmedi hiristiyanları canları pahasına koruyan kürdlerin katili olan soykırımcı kemal atatürkün mezarını ziyaret etti. Bu türklere verilen büyük bir tavizden ziyade yaptşklarına karşılık büyük bir mükafat oldu. Türkler bu kadar tavizi karşılıksız bırakır mı? Bırakmadı da. 7 Ocak 2015 Charlie Hebdo ya saldırdı. Hiç kimse Papa bu saldırının azmetiricisi değildir diyemez.

Şimdi bir yıla yakındır türkiye Natonun destek ve parasıyla yetişirdiği islamist teröristlerini avrupaya mülteci kılıfıyla gönderiyor.

Buradada türklerin büyük bir oyunu var. Önce türkiyedeki suriyeli mülteci sayısı olduğunun 10 katı fazlası olarak sunuluyor. Türkiyede ki suriyeli sayısı 700‘000 – 1 MILYON civarında olup bunların çoğunluğu kürd olup Türkiye devleti tarafından hiç bir destek görmemekte. Bu mülteciler kuzeyli kürd kardeşlerinin yardımlarıyla barınmaktalar.

Avrupa'nın türkiye devletine vereceği tüm para ise kürdlere karşı savaşı finanse etmekte. Mültecilere gitmemekte. Şimdi türkiye avrupalılara karşı yeni bir silah keşfetti. Mülteci silahı. Suriyeli mültecilerin ellerinde ne kadar para ve malları varsa alıp karşılığında lastik bir bota bindirip yunanistana göndermekte. Ölseler kürdlerden kurtulmuş oluyor ölmeseler avrupanın başına bir göçbelası sarıyor ve bu mültecilerin arasına kendi IŞİD terörislerinide katarak gönderiyor.

Avrupa türkiyenin istediği çizgiye geldi. Santajla para al ve taviz kopar. Avrupa kendi politik basiretsizliğini. Ve almanyanın uluslararası politikadaki yeteneksizliğinin kurbanı olarak, kurtuluşu türklere teslim olmakta buldu. Ona büyük payeler biçti. Ve avrupa mülteci meselesinde türklere güvenmek ilede çok bübük bir hata yapıyor bunun bedelini çok ağır ödeyecekler.

İşe denize düşünce Türk yılanına sarılan avrupa, hızla bir yanlılışar girdabına girmiş oldu. Türkler her seferinde daha çok taviz isteyecekler. Daha çok taviz için daha çok şantaj, daha çok tehdit ve daha çok katliyam.

Merkel in türkiyeyi kurtarıcı görüp, mülteci politikasını Türkiye üzerine inşa etmiş olması büyük bir hatadır. Türkiye mülteci sorununu çözecek ülke değil tam tersine bu sorunu işin içinde çıkılmaz hale getiren ülkedir. Mültecileri avrupalılara karşı kullanan ülkedir.

Merkelde bir yıl önce Papa‘nın yaptığ hatayı yapıp türklerin ayağına gitti. Onlara secde etti ve yalvardı. Onlara büyük payeler biçti. Nasıl bir çaresizlik içinde olduğunu sergiledi.  E türklere bu kadar açık ve bu buyuta bir taviz verirseniz tüklerde yapacaklarını yaparlar. Yaptılarda.

18.10.2015 Türkiyeyi ziyaret eden Merkel son Paris katliyamına (14.11. 2015) davetiye çıkarmışır.

Bu katliyamın Türklere bir mükafat niteliğinde olan Antlayada yapılan G20 Zirvesinden  bir gün önce yapılmış olmasıda eylemin türklerin işine geldiğini gösteriyor. Türkler hem prestij sahibi oldular hem anti terörcülük oynadılar ve terörislere verdikleri destekte unutuldu. Artık bundan sonrası avrupadan gelecek paralar ve kürdlerin katledilmesine avrupanın vereceği destek.

Paris katliymalarında en büyük sorumlular Türklerle kirli ilişkiler içinde olan ve kendi vatandaşlarını dahi bu kirli ilişkilere kurban eden avrupali siyasiler ve NATO dur.

Avrupalılar Türkiye ve ortadoğ politikialarını radikal bir şekilde değiştirmek zorundadırlar. Yoksa onları çok kütü günler bekliyor çok kütü.

Türkiye ancak tehdit eilince ve ensesine tokat yiyince ve korktuğu mütece faydalı olabilir.

Mülteci sorunu türklere haraç vererek çözülemez. Tek çare Türkiye, Suriye, Irak ve İran gibi yapay devletler parçalanmalı ve Kürdler kendi devletlerine sahip olmalı o zaman mülteci sorunu da biter aksi mümkün değil.

NATO und Avrupa. Türklere haraç vermeye devam edin. Edinki. Yarın türkler size Berlini, Londrayı zindan etsinler. Tıpkı Paris gibi. Daha şimdiden yeterince treroris günderdiler bile.


Mevlüt Akarca

Bersivan / Yanıtlar :

[ Bersivek Binivîse | Yanıt Yazınız ]  [ Forum ]  [ Nivîsên Nuh | Yeni Yazılar ]


Serbesti Web / 2003 - 2013
E-mail: serbestiyakurdistan@hotmail.com