Serbestî, mafê herî bingehîn ê mirovî ye, lê kurd jê bêpar e.


[ Bersivek Binivîse | Yanıt Yazınız ]  [ Forum ]  [ Nivîsên Nuh | Yeni Yazılar ]

Çok önemli bir rica - bu haberi yayınlayın lütfen! TÜRK HAVA YOLLARI IŞİDçi PERSONELİN ELİNDE!!

Nivîsevan / Yazan: Ali Yiğit  
Demjmêr / Tarih: 09.02.2016  15:13:26

Adım Ali Yiğit. Aslında adımın hiçbir önemi yok ama bu yazıda anlattıklarıma kaynaklık eden mesleğim ve nerede çalıştığım daha önemlidir. Ben bir Türk Hava Yolları çalışanıyım. Tamamen islamcı IŞİD terörist birimlerin eline geçmiş olan bu kurumda şahit olduğum ve insanlığa çok büyük zararları olacak bir faaliyetin başlangıcını dünyaya duyurmak istiyorum. Nitekim bir ilk girişim de oldu ama, bombanın etkisi uçağın alçak yüksekliklerde olmasından dolayı fazla başarılı olmadı.

Olayın içyüzü şu:

Geçtiğimiz hafta Daallo adlı Somali Hava Yolları uçağı havadayken, başarısız bir bombalı intihar eylemi olmuştu. Ben bu bombanın Türk Hava Yolları personelince, aktarma esnasında Laptop formatında bu islamcı terörist eylemciye nasıl verildiğini biliyorum!!

Türk Hava Yolları uçaklarının birer CANLI BOMBA OLARAK KULLANILABİLECEĞİ ihtimali de çok büyüktür. İlerici insanlığı uyarıyorum. Türkiye'deki yöneticiler, hem islamcı ve hemde gözü dönmüş birer faşisttirler. Çok çılgınca eylemlere imza atmak için hazırlanıyor bu ekip. Benden söylemesi. Sonra bu olaylar yığınla masum can almaya başladığında bir vicdan azabı çekmek istemiyorum.

Bu haberi İngilizceye de çevirin ve bütün dünyaya yollayın. Benim burada, Türkiye'de bu haberi yayınlatma imkanım yok. Size bu işleri bilen bir arkadaşımın vasıtasıyla ulaştım. İsteyen bana bu e mail aracılığıyla ulaşabilir: ali034yigit@hotmail.com

Somali Daallo olayı yabancı basında yankı bulmuştur. Bir bağlantı veriyorum buraya..

Selam ve saygılar

Ali Yiğit

http://www.theguardian.com/world/2016/feb/03/explosion-daallo-airlines-flight-somalia-bomb

Bersivan / Yanıtlar :
  • ihnvthoe - MikeTurry - 22.09.2017 - 21:26:15

[ Bersivek Binivîse | Yanıt Yazınız ]  [ Forum ]  [ Nivîsên Nuh | Yeni Yazılar ]


Serbesti Web / 2003 - 2013
E-mail: serbestiyakurdistan@hotmail.com